Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Velkoformátová fotografie hory Raná v Českém středohoří. Umělecká velkoformátová fotografie Raná v konci léta. Fotograf Martin Mojžíš.


RANÁ V KONCI LÉTA.

GALERIE JINÉ KRAJINY V. – V HLUBINÁCH HOŘKOSTI.

I v tak unikátním a působivém prostředí, jakým je Českém středohoří, zaujímá hora Raná se svými třemi vrcholy výjimečné místo. Je vysoká 457 m a dlouhá téměř kilometr. Jak je zde obvyklé, jde o odhalený reliéf sopečného tělesa, původem z mladších třetihor. Hora je tvořena čedičovou horninou, tzv. olivinickým nefelinitem. Jihozápadní vrchol je od roku 1936 národní přírodní rezervací.

Fotografie byla vytvořena v závěru léta 2014, v podvečer jasného dne.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Raná v pozdním létě.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2014.
Největší možné rozměry: 150 x 56 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je jeden a půl metru široká a více než půl metru vysoká. Nejlépe se hodí do klasických prostor, firemních či soukromých. V moderních interierech bude poměrně silně kontrastovat, při vhodné instalaci zde může být výjimečně působivá. Pro získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny V. – V hlubinách hořkosti. | Raná v pozdním létě.