Tepelná elektrárna Počerady. Profesionální fotografie průmyslu a enrgetiky.
Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Profesionální fotografování průmyslu a energetiky.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ PRŮMYSLU A ENERGETIKY.

FOTOGRAFIE NA ZAKÁZKU.

Vytvářím fotografie průmyslových zařízení, objektů a technologií. Fotografuji energetická zařízení a objekty, jako jsou elektrárny všeho druhu, nadzemní vedení elektrické energie apod. Dokumentuji významné milníky podniků – dokončení stavby výrobní haly, nákup nového stroje apod. Specializuji se na nejnáročnější snímky za obtížných podmínek - v noci, mlze, dešti, při bouřce, za námrazy, ledovky apod. Ovládám fotografování i nejsilnějších světelných zdrojů bez ztráty kvality, lesklých a skleněných předmětů apod. Jakékoli retuše dle potřeby, ořezové cesty, montáže, koláže.

Nabízím také dokumentaci rekonstrukcí nebo výstavby a technickou dokumentaci za účelem posouzení stavu vzdálených nebo vysoko umístěných zařízení pomocí silných teleobjektivů. Dále podrobnou dokumentaci rekonstrukcí nebo výroby a precizní technickou dokumentaci za účelem posouzení stavu.

Zdrojové fotografie jsou vždy ve formátu RAW (zásadně nefotografuji do JPG). Finální upravené fotografie předávám zpravidla v nejvyšší kvalitě a plném rozlišení – TIFF 48-bit Kodak ProPhoto RGB. Na přání TIFF Adobe RGB nebo CMYK Euro ISO (US). Do formátu JPG ukládám pouze náhledy.


Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky. Profesionální fotografování průmyslu a energetiky.

Fotografování průmyslových zařízení. Fotografování průmyslových objektů.
Fotografování výrobních zařízení. Fotografování podniků.
Fotografování továren. Fotografování energetických zařízení.
Fotografování sloupů vysokého napětí. Fotografování elektráren.
Fotografování transformačních stanic. Fotografování vodních děl.
Fotografování vodních elektráren. Fotografování zdymadel.
Fotografování technických památek. Fotografování vodojemů.
Fotografování komunikačních zařízení. Fotografování historie průmyslu.
Fotografování vysílačů. Fotografování zařízení a technologií.