Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ A INFRASTRUKTURY.

FOTOGRAFIE NA ZAKÁZKU.

Vytvářím fotografie veškerých dopravních prostředků a jejich infrastruktury. Specializuji se především na kolejovou dopravu všeho druhu, zejména vlaky. Fotografuji vlakové soupravy osobní i nákladní, tramvaje, lanové dráhy, lodě, letadla i auta. Nádraží osobní i nákladní, seřazovací, depa, širé trati, návěstidla, zabezpečovací zařízení. Zdymadla, plavební kanály, vodní díla, letiště, hangáry, naváděcí a řídící techniku, silnice i dálnice. Jakékoli retuše dle potřeby, ořezové cesty, montáže, koláže.

U dopravních prostředků v pohybu vytvářím jak statické fotografie, tak dynamické, a to buď se sledováním pohybu, nebo s pohybovým rozostřením a ostrým okolím. Nabízím také podrobnou dokumentaci rekonstrukcí nebo výroby a precizní technickou dokumentaci za účelem posouzení stavu.

Zdrojové fotografie jsou vždy ve formátu RAW (zásadně nefotografuji do JPG). Finální upravené fotografie předávám zpravidla v nejvyšší kvalitě a plném rozlišení – TIFF 48-bit Kodak ProPhoto RGB. Na přání TIFF Adobe RGB nebo CMYK Euro ISO (US). Do formátu JPG ukládám pouze náhledy.

Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury. Profesionální fotografování dopravních prostředků a infrastruktury.Další fotografie:

►Nádraží Beroun v noci II.
►Nádraží Nové Strašecí.
►Nádraží Beroun v noci.
►11. Drážďanské setkání parních lokomotiv 2019.
►Zrušená železniční trať mezi Chrástem u Plzně a Plzní – Doubravkou I.
►Zrušená železniční trať mezi Chrástem u Plzně a Plzní – Doubravkou II.
►Vlaky v lednu a únoru 2019.
►Deníky XV.
►Deníky XVI.
►Deníky XVII.
►Deníky XVIII.
►Deníky XIX.
►Deníky XX.
►Deníky XXI.
►Deníky XXII.
►Deníky XXIII.
►Deníky XXIV.
►9. Drážďanské setkání parních lokomotiv a noční fotografování.
►Železniční muzeum v Drážďanech.
►Železniční muzeum v Lužné u Rakovníka I.
►Železniční muzeum v Lužné u Rakovníka II.
►Železniční muzeum v Lužné u Rakovníka III.
►Kolešovka.
►Nádraží Kařízek.
►Nádraží Zdice v novém.
►Nádraží Česká Lípa a Doksy.
►Vlaky v srpnu 2018.
►Zkoušky CAF Oaris Flytoget.


Fotografování vlaků. Fotografování železnice.
Fotografování kolejových vozidel. Fotografování lanových drah.
Fotografování tramvajové dopravy. Fotografování trolejbusové dopravy.
Fotografování autobusové dopravy. Fotografování nákladní silniční dopravy.
Fotografování lodí. Fotografování letadel.
Fotografování vrtulníků. Fotografování železniční infrastruktury.
Fotografování městské hromadné dopravy. Fotografování železniční historie.
Fotografování dopravních cest. Fotografování zařízení a technologií.