Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Pohovka u kolejí v železniční stanici. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ VII.

VÍTEJTE V MÉM DOMĚ.

GALERIE FOTOGRAFIÍ.

Galerie Vítejte v mém domě je reakcí na všudypřítomný materialismus a konzumní způsob života. Všechna zátiší jsou nalezená, žádné z nich nebylo předem plánováno. V zápalu urputného, tupého materiálního nadšení nad novým kusem nábytku je starý kus odvezen do přírody a tam zahozen, aby zde zůstal jako pomník lidské přízemnosti a hlouposti. Ve fotografiích však tyto opuštěné předměty získávají nový význam. Vedou k úvahám o tom, co vlastně opravdu potřebujeme, co je skutečně nezbytné. Tím se stávají svědectvím směšné hlouposti materiálního pachtění a důkazem pomíjivosti věcí. Tak tedy – vítejte v mém domě.


Křeslo na hromadách štěrku. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ VI. Křeslo v křovinách. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem Z POLE VYSTĚHOVÁN – VÍTEJTE V MÉM DOMĚ V. Křeslo v obilném poli. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ IV. Židle na koleji vlečky. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ III. Křeslo v obilném poli. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ II. Křeslo ve zříceném domě. Umělecká černobílá fotografie Martina Mojžíše s názvem VÍTEJTE V MÉM DOMĚ I.

Tato galerie obsahuje originální fotografie, ručně zhotovené a signované osobně autorem. Všechny fotografie je možné zakoupit.
Více informací naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


►Na začátek stránky.
►Jak koupit fotografii? Podrobný průvodce.
►Prodejní galerie fotografií.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.