Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Malé jezírko se zelenkavou hladinou v hloubi lesa. Umělecká velkoformátová fotografie Smaragdové jezírko. Fotograf Martin Mojžíš.


SMARAGDOVÉ JEZÍRKO.

GALERIE JINÉ KRAJINY V. – V HLUBINÁCH HOŘKOSTI.

Zvláštní, silná atmosféra byla tehdy v Brdských lesích, kde se pod vysokými kmeny stromů ukrývá malé jezírko se smaragdově zbarvenou hladinou. Nejen klid a ticho, ale také jakýsi dávný, ztracený příběh, jenž zde po věky zůstává.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Smaragdové jezírko.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2014.
Největší možné rozměry: 180 x 97 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je sto osmdesát centimetrů široká a devadesát sedm centimetrů vysoká. Souzní s klasickými i moderními interiery, firemními či soukromými. Smaragdová barva hladiny jezírka nejlépe vynikne na hladké, matné tmavošedé stěně. Pro získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny V. – V hlubinách hořkosti. | Smaragdové jezírko.