Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Výhybka číslo sedm částečně ukrytá v listech keřů. Umělecká černobílá fotografie s názvem SEDMÁ VÝHYBKA. Fotograf Martin Mojžíš.

DENÍKY XXXV.

OD 1. ČERVNA 2022 DO 11. ČERVNA 2022.

Tato galerie obsahuje originální fotografie, ručně zhotovené a signované osobně autorem. Všechny fotografie je možné zakoupit.
Více informací naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


Velký zvonek ohlašující příjezd vlaku. Umělecká fotografie s názvem KDYŽ PŘIJÍŽDÍ VLAK, ZAZVONÍM. Fotograf Martin Mojžíš. Křižovatky železničních tratí. Umělecká černobílá fotografie s názvem KŘIŽOVATKY IV. Fotograf Martin Mojžíš. Topol v letní krajině. Umělecká fotografie s názvem NAD KRAJINOU II. Fotograf Martin Mojžíš. Dvě kolejnice položené v kolejišti. Umělecká fotografie s názvem PŘED OPRAVOU. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční trať v krajině. Umělecká fotografie s názvem CESTA K SEVERU. Fotograf Martin Mojžíš. Vysoký cihlový tovární komín téměř skrytý za korunami velkých stromů. Umělecká černobílá fotografie s názvem ZA KORUNAMI STROMŮ. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční hektametrovník umístěný ve stěně. Umělecká černobílá fotografie s názvem VE STĚNĚ. Fotograf Martin Mojžíš. Keř roste mezerou mezi prkny. Umělecká černobílá fotografie s názvem NAJDU CESTU. Fotograf Martin Mojžíš. Nákladní železniční vagon za stěnou skladiště. Umělecká černobílá fotografie s názvem NEDALEKO VLEČKY. Fotograf Martin Mojžíš. Barevný motýl sedí na kameni. Umělecká fotografie s názvem KŘEHKOST. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční koleje končící v travinách a keřích. Umělecká černobílá fotografie s názvem KONEC A ZAČÁTEK. Fotograf Martin Mojžíš. Motoráček odpočívá na nádraží před další cestou. Umělecká černobílá fotografie s názvem V ODPOČINKU II. Fotograf Martin Mojžíš. Kovová plastika okřídleného železničního kola upevněná na kameni. Umělecká fotografie s názvem KOLO, KTERÉ LÉTÁ. Fotograf Martin Mojžíš. Vysoký cihlový tovární komín nad střechami továrny. Umělecká fotografie s názvem U TOVÁRNY II. Fotograf Martin Mojžíš. Vysoký cihlový tovární komín. Umělecká fotografie s názvem U TOVÁRNY I. Fotograf Martin Mojžíš. Kvetoucí šípkový keř. Umělecká fotografie s názvem KOUZLO ŠÍPKOVÝCH RŮŽÍ. Fotograf Martin Mojžíš. Výpravčí hovoří se strojvedoucím motorového vozu M 262.1168, stojícího na nádraží. Umělecká fotografie s názvem PODŘIPSKÝ MOTORÁČEK II. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční koleje, dřevěné pražce a štěrkové lože. Umělecká fotografie s názvem DŘEVO, KOV A KÁMEN. Fotograf Martin Mojžíš. Vyřazená rozbité železniční návěstidla. Umělecká fotografie s názvem PO VÝMĚNĚ. Fotograf Martin Mojžíš. Mechanické železniční vjezdové nebo odjezdové návěstidlo. Umělecká fotografie s názvem NAD TRATÍ. Fotograf Martin Mojžíš. Rozbitá sklenice v trávě. Umělecká fotografie s názvem V TRAVINÁCH III. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční vlečka zarůstající travou. Umělecká fotografie s názvem VLAKY JIŽ ODJELY II. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční vlečka zarůstající stromy a travou. Umělecká fotografie s názvem VLAKY JIŽ ODJELY I. Fotograf Martin Mojžíš.

►Na začátek stránky.
►Jak koupit fotografii? Podrobný průvodce.
►Všechny galerie Deníky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.