Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Parní lokomotivy na kolejích v letním odpoledni. Umělecká černobílá fotografie s názvem KLID LETNÍHO ODPOLEDNE II. Fotograf Martin Mojžíš.

DENÍKY XXXII.

OD 1. ČERVENCE 2021 DO 31. SRPNA 2021.

Tato galerie obsahuje originální fotografie, ručně zhotovené a signované osobně autorem. Všechny fotografie je možné zakoupit.
Více informací naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


Parní lokomotivy na kolejích v letním odpoledni. Umělecká černobílá fotografie s názvem KLID LETNÍHO ODPOLEDNE I. Fotograf Martin Mojžíš. Parní vlak na kolejích, kvetoucí divizny. Umělecká černobílá fotografie s názvem U DIVIZEN. Fotograf Martin Mojžíš. Parní vlak na kolejích. Umělecká fotografie s názvem K POTOKŮM. Fotograf Martin Mojžíš. Parní lokomotiva na kolejích. Umělecká fotografie s názvem SRPNOVÉ CESTY. Fotograf Martin Mojžíš. Parní vlak přijíždí do stanice tendrem napřed. Umělecká fotografie s názvem VE STANICI. Fotograf Martin Mojžíš. Vlak jedoucí deštivým ránem před svítáním. Umělecká fotografie s názvem RÁNO V TICHU DEŠTĚ. Fotograf Martin Mojžíš. Zastávka autobusu porostlá popínavými rostlinami. Umělecká černobílá fotografie s názvem V ŘÍŠI ROSTLIN. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční trať v oblouku mezi poli. Umělecká černobílá fotografie s názvem OBLOUK A POLE. Fotograf Martin Mojžíš. Skleněný kryt čelního světla lokomotivy. Umělecká černobílá fotografie s názvem V RŮZNÉM STAVU VĚCÍ. Fotograf Martin Mojžíš. Malá dieselová lokomotiva 702 621-4 Buzuluk Komárov stojící na točně. Umělecká černobílá fotografie s názvem ODPOČINEK V POLOVINĚ LÉTA II. Fotograf Martin Mojžíš. Silniční valník naložený na železničním plošinovém vagonu. Umělecká černobílá fotografie s názvem ODPOČINEK V POLOVINĚ LÉTA I. Fotograf Martin Mojžíš. Část průčelí dřevěné železniční hlásky Knihov. Umělecká černobílá fotografie s názvem HLÁSKA KNIHOV. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční signalizační pomůcky uvnitř hlásky. Umělecká černobílá fotografie s názvem V HLÁSCE. Fotograf Martin Mojžíš. Historické železniční mechanické návěstidlo (semafor) signalizující Stůj, tmavá obloha s bílými mraky. Umělecká černobílá fotografie s názvem ZASTAVENÍ. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční symbol konec trati obklopený travami s listy keřů. Umělecká černobílá fotografie s názvem ZMIZELÉ KOLEJE II. Fotograf Martin Mojžíš.

►Na začátek stránky.
►Jak koupit fotografii? Podrobný průvodce.
►Všechny galerie Deníky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.