Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Jižní průčelí zámku Brandýs nad Labem.

BRANDÝS NAD LABEM.

FOTOGRAFICKÉ CESTY.

22. února 2022.
Ve Středolabské tabuli, na levém břehu řeky Labe, u Vinořského potoka. Již ve středověku součást významné cesty z Prahy na sever, v dobách císaře Rudolfa II. královské komorní město. Od roku 1960 část souměstí Brandýs nad Labem – ►Stará Boleslav.

Založeno: 1304, počet obyvatel: 12 000, nadmořská výška: 170 m, kraj: Středočeský.


Objednejte si fotografie města Brandýs nad Labem na lesklém fotografickém papíře formátu A4 (29.7 x 21 cm), tzv. Listy z archivu. Většinu fotografií lze objednat i ve větších velikostech. Konkrétní rozměry Vám rádi sdělíme ►na požádání, další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.FOTOGRAFICKÁ TECHNIKA.
Fotoaparát Fujifilm X-H1.

Fotoaparát:

Fujifilm X-H1.

Objektiv Fujinon XF 16 – 55 mm 1:2.8 R LM WR.

Objektiv:

Fujinon XF 16 – 55 mm 1:2.8 R LM WR.

Kruhový fotografický filtr.

Filtry:

Schneider Kreuznach B+W MRC Nano UV-Haze XS-Pro 77 mm.
Schneider Kreuznach B+W MRC Nano Käsemann Circular Polariser XS-Pro 77 mm.

Fotografický stativ.

Stativ:Městský úřad Brandýs nad Labem. Průčelí městského úřadu v Brandýse nad Labem. Radnice Brandýs nad Labem. Sluneční hodiny na radnici v Brandýse nad Labem. Vchod na radnici Brandýs nad Labem. Socha Jana Nepomuckého v Brandýse nad Labem. Text v přední části podstavce. Text v zadní části podstavce. Rudolfova fontána v Brandýse nad Labemm. Rudolfova fontána. Zdivo Rudolfovy fontány. Znamení ryb v Rudolfově fontáně. Zámek Brandýs nad Labem. Zámek Brandýs nad Labem. Zámek Brandýs nad Labem. Zámek Brandýs nad Labem. Chodba Rudolfinka. Zahradu zámku Brandýs nad Labem. Zámecká zahrada Na Valech. Západní křídlo zámku Brandýs nad Labem a věž. Páv v zámecké zahradě. Okované dveře. Zákoutí před zámkem. Památník obětem nacismu a bojovníkům za svobodu v Brandýse nad Labem. Kostel Obrácení sv. Pavla v Brandýse nad Labem. Oplechované dveře kostela. Reklama na šampon Hexavon. Domy v Piaristické ulici v Brandýse nad Labem.

© Martin Mojžíš, 2022.
Fotografie: © Martin Mojžíš, 2021.

►Na začátek článku.
►Přehled všech článků.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.